Grafika losowa

Polecamy Blaty

 

 


Producent mebli na zamówienie Gabi&Max. Firma o dynamicznym rozwoju zapewnia stabilną realizacje zamówień na czas. Zajmujemy się produkcją mebli , frontów, blatów. Zapewniamy szybki montaż u klienta oraz własny transport.

Naszym celem jest realizacja zamówień wedle oczekiwań klienta. Nasze doświadczenie w branży meblarskiej od wielu lat ukształowało w Nas pełny profesjonalizm oraz doradztwo.


Samsung Staron ® specjalizuje się w stabilnej powierzchni i kwarcu materiałów nawierzchni. Połączenie zaawansowanej technologii i wysokiej wzornictwa w tych materiałach może okazać każdy projekt przebudowy w pełni funkcjonalna dzieła sztuki. Nasza szeroka gama produktów, kolorów, wzorów i usługi wsparcia są dystrybuowane za pośrednictwem trzech zintegrowanych marek: Staronia ®Cokolwiek sobie wyobrazisz, prawdopodobnie możesz to stworzyć przy pomocy materiału Corian®. Dostępny w ponad 100 kolorach Corian® może być cięty i wycinany, rzeźbiony i obrabiany jak drewno, szlifowany, formowany termicznie i łączony z innymi materiałami...możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone.Równoważąc piękno i wytrzymałość materiał Corian® znakomicie nadaje się do innowacyjnych i wymyślnych kreacji architektonicznych oraz aplikacji mających służyć przez wiele lat.FunderMax ® Wszystko to możesz zobaczyć na strnie producenta.Panele te są bardzo odporne na ścieranie, uderzenia i zarysowania i mają dobrą odporność cieplną.Różnorodność konstrukcji lub różne formy? Dlacze by nie ? FunderMax rzeczywiście oferuje najlepsze rozwiązania do każdego rodzaju wnętrza.

(kliknij  na rysunek).


 

 

 

Nasza Galeria

Reklama

Katalog stron WWW

Copyright ©