Grafika losowa

Polecamy Szkło

 

 

 


 

Producent mebli na zamówienie Gabi&Max. Firma o dynamicznym rozwoju zapewnia stabilną realizacje zamówień na czas. Zajmujemy się produkcją mebli , frontów, blatów. Zapewniamy szybki montaż u klienta oraz własny transport.

Naszym celem jest realizacja zamówień wedle oczekiwań klienta. Nasze doświadczenie w branży meblarskiej od wielu lat ukształowało w Nas pełny profesjonalizm oraz doradztwo.


 

W ofercie firmy znajdziemy bardzo szeroką gamę systemów i wanien od podstawowych systemów wodnych po zaawansowane systemy mikroprocesorowe wyposażone między innymi w: programy terapeutyczne, systemy dezynfekcji oraz efektowne oświetlenie. Excellent ciągle stara się udoskonalać i urozmaicać swoje produkty. Dzięki tak rygorystycznej polityce jakości klienci bardzo cenią i chętnie wybierają te uznane wśród fachowców z branży produkty.


Szkło laminowane

Nasi klienci zawsze mogą korzystać z doświadczenia firmy Belmeb w zakresie wzornictwa, technologii oraz materiałów użytych do produkcji mebli. W naszych salonach sprzedaży nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, a w razie wątpliwości, kompetentny personel udzieli fachowej porady. Naszym celem jest dostarczenie takich elementów aby mogli Państwo wykreować wnętrze spełniające wszystkie oczekiwania. Wdrażamy trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim, oferując towary wysokiej jakości za rozsądną cenę.


Lakierowane szkło Lacobel znalazło szerokie zastosowanie przy wykańczaniu wnętrz. Idealnie nadaje się jako dodatek do szaf, stolików i innych mebli. Szklane tafle doskonale prezentują się na ścianach kuchni, łazienki, czy też przedpokoju lub poczekalni. Również podłogi wykonane z kolorowego szkła zyskują coraz większą popularność.Lacobel to rodzaj szkła zaliczanego do grupy szkieł float. Szkło jest pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem. Kolekcja szkła lakierowanego występuje w bogatej gamie kolorystycznej.

 

Nasza Galeria

Reklama

Katalog stron WWW

Copyright ©