Grafika losowa

Wszyscy producenci


 

Producent mebli na zamówienie Gabi&Max. Firma o dynamicznym rozwoju zapewnia stabilną realizacje zamówień na czas. Zajmujemy się produkcją mebli , frontów, blatów. Zapewniamy szybki montaż u klienta oraz własny transport.

Naszym celem jest realizacja zamówień wedle oczekiwań klienta. Nasze doświadczenie w branży meblarskiej od wielu lat ukształowało w Nas pełny profesjonalizm oraz doradztwo.


Samsung Staron ® specjalizuje się w stabilnej powierzchni i kwarcu materiałów nawierzchni. Połączenie zaawansowanej technologii i wysokiej wzornictwa w tych materiałach może okazać każdy projekt przebudowy w pełni funkcjonalna dzieła sztuki. Nasza szeroka gama produktów, kolorów, wzorów i usługi wsparcia są dystrybuowane za pośrednictwem trzech zintegrowanych marek: Staronia ®Cokolwiek sobie wyobrazisz, prawdopodobnie możesz to stworzyć przy pomocy materiału Corian®. Dostępny w ponad 100 kolorach Corian® może być cięty i wycinany, rzeźbiony i obrabiany jak drewno, szlifowany, formowany termicznie i łączony z innymi materiałami...możliwości projektowania i kreowania są praktycznie nieograniczone.Równoważąc piękno i wytrzymałość materiał Corian® znakomicie nadaje się do innowacyjnych i wymyślnych kreacji architektonicznych oraz aplikacji mających służyć przez wiele lat.FunderMax ® Wszystko to możesz zobaczyć na strnie producenta.Panele te są bardzo odporne na ścieranie, uderzenia i zarysowania i mają dobrą odporność cieplną.Różnorodność konstrukcji lub różne formy? Dlacze by nie ? FunderMax rzeczywiście oferuje najlepsze rozwiązania do każdego rodzaju wnętrza.

(kliknij  na rysunek).


Producent frontów meblowych na indywidualne zamówienie klienta. Podstawowym surowcem jest płyta MDF, którą poddajemy obróbce frezowania i oklejania foliami PCV oraz PET HG w technologii 3D. Pokryte foliami elementy mogą być poddane dodatkowo procesowi patynowania i lakierowania. Wykonujemy również fronty w okleinach modyfikowanych i naturalnych. W stałym asortymencie znajdziecie Państwo fronty proste, gięte, listwy wieńczące, cokołowe, pilastry oraz szkło do witryn.Nasi klienci zawsze mogą korzystać z doświadczenia firmy Belmeb w zakresie wzornictwa, technologii oraz materiałów użytych do produkcji mebli. W naszych salonach sprzedaży nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie, a w razie wątpliwości, kompetentny personel udzieli fachowej porady. Naszym celem jest dostarczenie takich elementów aby mogli Państwo wykreować wnętrze spełniające wszystkie oczekiwania. Wdrażamy trendy obowiązujące we wzornictwie europejskim, oferując towary wysokiej jakości za rozsądną cenę.W ofercie firmy znajdziemy bardzo szeroką gamę systemów i wanien od podstawowych systemów wodnych po zaawansowane systemy mikroprocesorowe wyposażone między innymi w: programy terapeutyczne, systemy dezynfekcji oraz efektowne oświetlenie. Excellent ciągle stara się udoskonalać i urozmaicać swoje produkty. Dzięki tak rygorystycznej polityce jakości klienci bardzo cenią i chętnie wybierają te uznane wśród fachowców z branży produkty.


Producent płyt i sklejek fornirowanych a także formatek z oklein naturalnych i modyfikowanych. Produkujemy płyty i sklejki fornirowane we wszystkich  grubościach dostępnych na rynku. Wykonujemy formatki pod wymiar ze wszystkich oklein naturalnych i modyfikowanych na tanie posiadamy ponad 100 gatunków. Atutem naszych produktów jest ich wysoka jakość a przede wszystkim dostępność i różnorodność.


Producenci nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań meblowych w zakresie akcesoriów meblowych.


 

Oferta  handlowa  firmy  obejmuje  szeroki  asortyment  płyt  laminowanych  i  oklejanych  surowych, laminowanego  i surowego HDF-u, blatów roboczych, laminatów wysokociśnieniowych HPL, nowych na polskim rynku płyty budowlane MFP oraz folii meblowych i żywic klejowych. Niezwykle istotnym aspektem działalności grupy jest dbałość o środowisko naturalne. Pfleiderer konsekwentnie podejmuje szereg docenianych w branży przedsięwzięć i inwestycji zgodnych  z  ideą  zrównoważonego  rozwoju.


 

Oferta firmy Kronopol obejmuje szeroki wachlarz produktów jak płyty meblowe, blaty kuchenne, płyty OSB, belki dwuteowe, podłogi laminowane, panele ścienne.

 

Nasza Galeria

Reklama

Katalog stron WWW

Copyright ©